Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home3/chargini/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home3/chargini/public_html/wp-content/plugins/Master.Slider.WordPress.Responsive.Touch.Slider.v2.29.0(www.PersianScript.ir)/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; QodeStartitImport has a deprecated constructor in /home3/chargini/public_html/wp-content/plugins/select-core/import/qode-import.php on line 7

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home3/chargini/public_html/wp-content/themes/charge/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home3/chargini/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
پیجر رومیزی یعنی ارائه سرویس بهتر به مشتریها – شارژینیتی

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/chargini/public_html/wp-content/themes/charge/framework/modules/title/title-functions.php on line 446
پیجر رومیزی

پیجر رومیزی یعنی ارائه سرویس بهتر به مشتریها

سرویس خوب به مشتریها یعنی در آمد بیشتر با پیجر رومیزی

بطور کلی اجزاء ساختاری یک شبکه پیجر رومیزی یک طرفه رادیو دیجیتال بدون در نظر داشتن نوع پروتکل آن و اینکه از نوع برون ایستگاهی (برای استفاده در منطقه وسیع و یا سراسری ) و یااز نوع درون ایستگاهی ( برای استفاده در محوطه های بیمارستانی،‌ کارخانجات و غیره ) باشد را میتوان به دو صورت مورد استفاده قرار داد.

 شبکه های عمومی

شبکه های رادیویی پیجر عمومی
اصطلاحا در سیستمهای پیجر، ‌شبکه پیجر عمومی به شبکه هایی اطلاق می شود که در یک شهر، برای سرویس دهی به مشترکین عمومی و برای تعداد بیش از هزار نفر راه اندازی گردد.
در اینحالت هر شهری بطور مستقل مشترکین خود را سرویس دهی نموده و یا اینکه در حالتهای خاص می تواند با بهره گیری از شبکه سراسری پیجر، مشترکین شهرهای دیگر را نیز تحت پوشش قرار دهد.

شبکه های اختصاصی

با قابلیت شبکه عمومی برای تعداد کاربر کم و مکان محدود طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای داشتن پیجر

۱- داشتن پیجر رومیزی به شما آزادی حرکت می دهد. کافیست به مردم بگویید « اگر با من کاری دارید میتوانید با پیجر من تماس بگیرید».
۲- کسانی که برای شما مهم هستند می توانند در هر زمان به شما دسترسی پیدا نمایند. پیجر وسیله ای است مطمئن – فوری و اختصاصی.
۳- اگر بنا به مناسبت شغلی ولو برای مدت کوتاهی باید در حال حرکت بوده و دور از محل کارتان باشید، داشتن پیجر به شما این امکان را می دهد که همیشه در دسترس باشید.
۴- داشتن پیجر به شما استفاده مادی نیز می رساند. همیشه در دسترس بودن یعنی ارائه سرویس بهتر به مشتریها و سرویس خوب به مشتریها یعنی در آمد بیشتر.
۵- همیشه مشتریها نیستند که نیاز به تماس با شما را دارند. با داشتن پیجر افراد خانواده – فرزندان و دوستان شما نیز می توانند به راحتی با شما تماس بگیرند.
۶- از طرف دیگر داشتن پیجر توسط هر یک از اعضای خانواده،‌ به شما این امکان را می دهد هر وقت که بخواهید با همسر و فرزندان خود تماس داشته باشید.
۷- همیشه در دسترس بودن به نوعی حرفه ای بودن و داشتن کارایی و قابلیت اطمینان محسوب می شود. پیجر همیشه همه این امتیازات را برای شما فراهم می آورد.
۸- پیجر باعث صرفه جویی در وقت و پول نیز هست. در شهرهای پر جمعیت امروزی داشتن پیجر بهترین راه صرفه جویی در وقت و پول است.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website