شارژر بیسیم CHT-06

فرستنده شارژر بیسیم CHT-06 با درگاه USB – درگاه type c و فناوری شارژ سریع

درگاه USB
فناوری شارژ سریع
درگاه type c
درگاه تایپ سی

فرستنده شارژر بیسیم CHT-06

شارژر بیسیم CHT-06 شارژینیتی یک شارژر منحصر به فرد با قابلیت شارژ همزمان ۳ تلفن همراه هوشمند و درگاه USB می باشد. این شارژر دارای قابلیت شارژ سریع است و می تواند ۳ برابر سریعتر شارژ کند.

گوشیهایی که قابلیت شارژ سریع دارند، با این شارژر سازگاری کامل داشته و شارژ استاندارد آن نیز با کلیه گوشیها سازگار است.

شارژر بیسیم مجهز به درگاه USB

همچنین این شارژر از آخرین نسخه استاندارد Qi استفاده می کند که شما را تا مدتها از شارژرهای دیگر بی نیاز می کند. علاوه بر استاندارد Qi این فرستنده دارای استاندارد PMA نیز می باشد و گیرنده هایی که دارای این استاندارد هستند به طور کامل توسط این فرستنده پشتیبانی می شوند. صفحه میانی این شارژر به صورت مخفی می باشد و با فشار دادن آن به سمت پایین درگاه USB در اختیار شما قرار می دهد.

 درگاه تایپ سی

درگاه تایپ سی دارای کانکتور فیزیکی جدید و باریکی می باشد که می تواند استانداردهای مختلف جدید از قبیل USB 3.1 و ارسال توان را پشتیبانی کند.

خصیصه ی ارسال و دریافت شارژ بر روی درگاه تایپ سی می تواند تا ۱۰۰ وات توان برای شارژ دستگاه های جانبی ایجاد کند. این پورت دو طرفه می باشد پس یک دستگاه هم می تواند برای شارژ دستگاهی دیگر توان ارسال کند و هم برای شارژ خودش توان دریافت کند. یکی از ویژگی های مهم درگاه تایپ سی این است که هم دستگاه های شما را شارژ کرده و هم اطلاعات خود را میتوانید انتقال دهید و یکی دیگر از قابلیت های درگاه type c انتقال تصویر بوده که در آینده ای نه چندان دور می تواند جای کابل های HDMI را بگیرد.

شارژر بیسیم مجهز به درگاه type c

شارژر بیسیم CHT-06 علاوه بر درگاه USB یک درگاه type c در اختیار شما قرار می دهد که به دلیل خروجی بیسیم این فرستنده که ۱۵ وات میباشد میتواند علاوه بر موبایل شما تبلت و لپ تاپ شما را نیز شارژ کند و از این رو این فرستنده برای اتاق های جلسات و کنفرانس ها بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

فناوری شارژ سریع

این فرستنده بیسیم از فناوری شارژ سریع QC 2.0 بهره می برد و توانایی شارژ تا ۶۰% سریعتر نسبت به شارژرهای سیمی معمولی را دارد. به دلیل وجود درگاه USB و توان بالای خروجی قابلیت شارژ انواع لپ تاپ نیز با آن میسر می باشد.

 ویژگی :

نصب آسان با ایجاد سوراخ ۸۴ میلیمتر

مقاوم در برابر مایعات

شارژ ۳ تلفن همراه همزمان

پشتیبانی از کلیه استانداردهای بیسیم

درپوش فنری

درگاه USB

درگاه Micro USB Type-C

بوق هشدار

سیستم تشخیص اشیاء خارجی FOD

مشخصات فنی :

ورودی : ۱۲V/4A DC

خروجی بیسیم : ۱۵W , 5V / 3A  DC

 خروجی ۵V/2.5A – 9.0V/1.6A : USB

استاندارد بیسیم : WPC1.2 & PMA 3.0

دارای درگاه : USB و USB-Type C

قابلیت تشخیص : اشیاء خارجی

بازدهی : ≥ ۷۰%

فرکانس کاری : (۱۰۰ تا ۳۰۰) کیلوهرتز

فاصله : حداکثر ۵ میلیمتر

دمای کاری : ۱۰- تا ۶۰ درجه سلسیوس

ابعاد : (۱۲۰*۹۵*۱۰۶٫۵) میلیمتر

استاندارد : ROHS – FCC – CE