شارژر عمومی

شارژر عمومی در کمال آرامش و آسایش گوشی شما را شارژ می نماید.

شارژر عمومی در کمال آرامش و آسایش گوشی شما را شارژ می نماید

امروزه با استفاده از شارژر عمومی که تقریباً هرجایی مانند فرودگاه‌ها، مراکز کنفرانس، پارک‌ها، کافی‌شاپ‌ها و… می‌توان آن‌ها را پیدا کرد دیگر نگران خالی شدن باتری موبایل و تبلت خود نیستید. گوشی هوشمند با باتری کم یک مشکل جدی است، مخصوصاً زمانی که در خیابان هستید. امکان دارد در زمان کمبود شارژ، فکر پیدا کردن یک ایستگاه شارژر عمومی، به ذهنتان خطور کند.

امروزه بیشتر افراد از ابزارهای ارتباطی استفاده می‌کنند که غالبا مصرف باتری بالایی دارند. اگر شما یک کارمند یا دانشجو باشید در بهترین حالت با گوشی شارژر شده صبح از خانه بیرون می‌آیید؛ با توجه به گسترش شبکه‌های اجتماعی و امکانات مالتی‌ مدیا و گیمینگ اسمارت‌فون‌ها قطعا وقت خود را با آن‌ها سپری خواهید کرد. همین استفاده‌های کوچک باعث می‌شود تا عصر باتری گوشی شما دوام نیاورد! حال فرض کنید غروب و پس از ساعت کاری و یا اتمام کلاس‌های دانشگاه یک قرار هم داشته باشید یا به خرید هم بروید؛ دیگر گوشی شما بلا استفاده خواهد شد. راه حل‌های زیادی برای رفع این مشکل پیشنهاد شده است ولی اکثر آنها نیاز به حمل وسایل اضافی به صورت دائم برای شما دارند.

راه حلی که امروز به شما معرفی می‌کنیم، ایده گرفته از طرح میلوس میلیساویچ است که سه سال پیش مطرح شد. زمانی که میلیساویچ هنوز در دانشگاه بلگراد در رشته مهندسی در حال تحصیل بود. ایده او برای ساخت یک درخت با شاخه‌های یک پارچه مجهز به سطوح فتوالکتریک بود که می‌توانست همزمان چندین تلفن هوشمند و یا تبلت را شارژ نماید. علاوه بر این دارای چند دیود LED در زیر این شاخه‌های الکتریکی است که می‌تواند از راه دور و یا از طریق WiFi کنترل شوند. این قابلیت برای فضای باز دانشگاه‌ها و پارک‌ها بسیار مناسب بوده و محیط شهر را هوشمند‌تر و زیباتر می‌نمایاند.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website