شارژ بی سیم آیفون ۸ همراه اجزای آن در Lite On ساخته می‌شود

شارژینیتی > تازه های فناوری  > شارژ بی سیم آیفون ۸ همراه اجزای آن در Lite On ساخته می‌شود
شارژ بی سیم آیفون

شارژ بی سیم آیفون ۸ همراه اجزای آن در Lite On ساخته می‌شود

اجزای شارژ بی سیم آیفون ۸ اپل توسط Lite On ساخته می‌شود

مدتی است که شایعات زیادی در مورد ویژگی‌ها و قابلیت‌های آیفون ۸ اپل می‌شنویم. یکی از این قابلیت‌ها، امکان شارژ بی سیم آیفون ۸ است که در  خبر جدیدی که از این تلفن هوشمند منتشر شده است، وجود این قابلیت بار دیگر تأیید می‌شود.

طبق گزارش جدیدی که به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شده، کمپانی تایوانی Lite-On یکی از تأمین‌کنندگان اجزای آیفون ۸ شده است. این کمپانی وظیفه دارد اجزای مورد نیاز برای قابلیت شارژ بی‌سیم آیفون ۸ را تأمین کند. Lite-On درواقع یک کمپانی به قدمت ۴۲ سال است که در زمینه تولید قطعات و لوازم الکترونیکی کار می‌کند. از محصولات ساخته‌شده توسط این کمپانی می‌توان به ال‌ای‌دی‌ها و قطعات نیمه‌رسانا تا مانیتور و درایوهای اپتیکال اشاره کرد.

شارژ بی سیم آیفون

اپل با کمپانی به نام Energous روابط خوبی دارد. Energous، یک کمپانی آمریکایی است که در زمینه تکنولوژی‌های شارژ بی‌سیم فعالیت می‌کند. شایعات نیز حاکی از این بودند که این کمپانی قرار است با اپل همکاری و قابلیتی به آیفون جدید اضافه کند که به لطف آن کاربر بتواند تلفن هوشمند خود را از فاصله ۴.۵ متری با منبع تغذیه، شارژ کند.

در مقایسه با امکانات فعلی که برای استفاده از شارژ بی‌سیم، کاربر باید تلفن هوشمند را روی پد شارژر قرار دهد،آنچه Energous وعده داده است فوق‌العاده به نظر می‌رسد. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا این قابلیت را در آیفون ۸ خواهیم دید یا خیر.

محصول جدید اپل با نام آیفون ۸، پیش‌بینی می‌شود که از شارژ بی‌سیم پشتیبانی نماید. اما طبق اخبار جدید، کمپانی اپل تصمیم گرفته شارژر مخصوص را از داخل جعبه این محصول حذف کرده و آن را جداگانه به افرادی بفروشد که به آن نیاز دارند. همچنین طی تصمیمات جدید، کابل کوچک تبدیل لایتنینگ به جک ۳.۵ میلیمتری هدفون نیز از درون جعبه آیفون ۸ حذف خواهد و احتمالا طبق پیش‌بینی‌ها، جای خود را به رابط تبدیل لایتنینگ به USB-C می‌دهد.

 

منبع : زومیت

 

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website