راهکارهایی ساده برای شارژ کردن آیفون به صورت وایرلس

شارژینیتی > تازه های فناوری  > راهکارهایی ساده برای شارژ کردن آیفون به صورت وایرلس
راهکاری ساده برای شارژ کردن آیفون به صورت وایرلس

راهکارهایی ساده برای شارژ کردن آیفون به صورت وایرلس

راهکارهایی ساده برای شارژ کردن آیفون به صورت وایرلس

اگر شما هم جزو کاربران آیفون های اپل هستید، حتماً برایتان این پرسش به وجود آمده که چه زمانی قرار است شارژ وایرلس به امکانات این گوشی محبوب اضافه شود؟ جالب است بدانید که راهکاری وجود دارد تا شما این کار را خودتان انجام بدهید. برای اطلاع از روش انجام این کار، با ادامه این خبر همراه ما باشید.

لیست ابزار مورد نیاز:

۱- یک کارت دریافت کننده (گیرنده) شارژ وایرلس برای آیفون. اگر در جایی مثل آمازون جستجو کنید، با چندین مورد مواجه می شوید.برای نمونه شارژر وایرلس BEZALEL I6  که قیمت آن ۱۶٫۲۵ دلار اعلام شده است.

۲- یک شارژر سازگار با استاندارد شارژ بی سیم Qi (فرستنده شارژ بیسیم) هرکدام از موارد ذکر شده در اینجا می تواند گزینه ای مناسب باشد.هرچند محصولات دیگری هم با این قابلیت موجود هستند. همچنین می توانید از انواع فرستنده های شارژرهای بیسیم دیجی پک شاپ استفاده نمایید.

۳- یک قاب غیر فلزی و انعطاف پذیر که ضخامت آن از ۵ میلیمتر کمتر باشد.استفاده از این قاب تنها در صورتی ضروری است که سیم دریافت کننده شارژ شما با یک محافظ یا قاب همراه نباشد.

قاب های سیلیکونی اپل می توانند به خوبی برای هدف مورد نظر ما کار کنند، اما ممکن است قیمت آن برای شما کمی گران باشد که در این صورت باید گزینه های ارزان تر را در نظر بگیرید.

حال که با لوازم مورد نیاز برای شارژ کردن آیفون به صورت وایرلس آشنا شدید، بد نیست تا روش انجام این کار را هم یاد بگیرید. جای دادن سیم شارژر بیسیم، ساده است. کافیست تا کارت شارژ بی سیم را در بیاورید و آن را به آیفون خود متصل کنید. آن را به پشت گوشی خم کنید و سپس آن را در قاب قرار دهید تا کار به اتمام برسد.

2

البته شما با انجام این کار پورت گوشی خود را اشغال می کنید و دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود. اما اگر تنها برای شارژ کردن گوشی از آن استفاده می کنید، دیگر جایی برای نگرانی باقی نمی ماند.

ضمناً با شارژرهای داخل خودرو که با این سیستم سازگار هستند هم می توانید به راحتی آیفونتان را در هنگام حرکت خودرو، با این روش به صورت بی سیم شارژ کنید.

البته استفاده از این روش برای افرادی که دوست دارند هنگام شارژ شدن گوشی همچنان با آن کار کنند کمی سخت است. اما در کل روشی کاربردی و مفید به حساب می آید که علاقه مندان به قابلیت شارژ وایرلس را بسیار خوشحال و راضی می کند.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website