پیجر رستوران

پیجر رستوران و کافی شاپ به همراه شارژر و ساعت فراخوان مشتری

پیجر رستوران و کافی شاپ به همراه شارژر و ساعت فراخوان مشتری

پیجر رستوران و کافی شاپ شامل یک دستگاه گیرنده رادیویی کوچک می باشد که امکان دریافت پیام، توام با دسترسی مداوم یک طرفه را برای کاربر فراهم می نماید.
این سیستم شبکه پیجر در سال ۱۹۲۱ توسط دیترویت ( آمریکا) مورد استفاده قرار گرفت. اصطلاح پیجر اولین بار در سال ۱۹۵۹ در اشاره به یک محصول ارتباط رادیویی ساخت شرکت موتورولا بکار گرفته شد و آن وسیله کوچکی بوده که پیامهای رادیویی را بطور رادیویی را بطور انفرادی به کسانی که آن را حمل می کردند، می رساند.
در اوایل دهه ۱۹۹۰ پیجرهای با پوشش آنتن دهی وسیعی به بازار آمد و تعداد استفاده کنندگان آن به ۲۲ میلیون نفر رسید. در سال ۱۹۹۴ بیش از ۶۱ میلیون نفر از پیجر استفاده می کردند. در کشورهای پیشرفته پس از یک دوره رکود کوتاه مدت پیجر مجددا به عنوان یک وسیله ارتباطی، کارامد، بی خطر و ارزان مورد توجه قرار گرفته و استفاده از آن بجای سایر وسایل ارتباطی بسیار معمول گشته است. بطوریکه در سال ۲۰۰۳ تعداد مشترکین به بیش از ۲۵۰ میلیون نفر رسید.

سایت شارژینیتی نیز به عنوان یکی از تامین کنندگان صنعت رستوران و کافه داری سیستم جدید پیجر و فراخوان مشتری را عرضه می نماید. این محصول می تواند همزمان ۴ گوشی را شارژ کرده و علاوه بر شارژر از پیجر آن نیز استفاده می شود.

هر یک از منو شارژر ها به چهار درگاه خروجی USB مجهز هستند که دارای حداکثر شدت‌ جریان خروجی ۳ آمپر بوده بنابراین می‌توان از آن‌ها برای شارژ موبایل و تبلت‌ها نیز استفاده کرد

روی هر منو شارژر دو کلید به رنگ های قرمز و سبز در هر دو سمت قرار داده شده است که می تواند از تجمع مشتریان جلو کانتر رستوران و کافی شاپ جلوگیری کرده و با فشار دادن دکمه call ساعت فراخوانی که در دست متصدی رستوران یا کافی شاپ بسته شده است با بوق زدن و لرزیدن و چشمک زدن به مشتری خدمات مربوطه را ارایه می دهد و با فشار دادن دکمه cancel سفارش لغو می گردد.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website