زندگی هوشمند با بینهایت شارژ!

محصولات شارژ بیسیم

 

شارژ کسب و کار در ۱۰۰%

 

فراتر از یک شارژ بیسیم

نزدیک ترین محل شارژینیتی را با برنامه گوشی ما پیدا کنید.

 

برای دانستن نحوه کار کردن شارژ بیسیم با موبایل خود با ما باشید

 

اخبار و پیشنهادات ویژه را از ما دریافت کنید.

 

تلفن همراه خود را بر روی محل شارژ قرار دهید و از شارژ بیسیم پرسرعت نهایت لذت ببرید
جزئیات بیشتر
اگر گوشی شما شارژ بیسیم داخلی ندارد نگران نباشید کافیست از دانگل شارژینیتی استفاده کنید
جزئیات بیشتر

شارژینیتی روی موبایل شما

ما همیشه همراه شما هستیم

راهکاری برای بهبود تجربه مشتریان شما!

95

افزایش رضایت مشتریان از محل شما

78

حس مثبت مشتریان نسبت به نام تجاری شما

90

افرادی که دوست دارند آن را در محل شما تجربه کنند

85

مشتریان پیش شما برخواهند گشت

شارژر بیسیم آیفون

شارژر بیسیم آیفون

محصولات شارژینیتی دارای استانداردهای QI و PMA میباشند به این معنا که اگر این قابلیت در تلفن همراهتان وجود ندارد مانند گوشی آیقون میتوانید از دانگل های شارژینیتی برای شارژ تلفن همراه خود استفاده نمایید. البته گوشی های آیفون ۸ و ایکس به تکنولوژی شارژر بی سیم مجهز شدند و با قرار دادن گوشی اپل روی شارژر بیسیم آیفون دیگر نیاز به دانگل نخواهید داشت.

شارژر بیسیم سامسونگ

طرز استفاده از شارژر بیسیم سامسونگ

پس از نصب فرستنده بی سیم روی میز، کافی است گوشی تلفن همراه خود را روی فرستنده بیسیم قرار دهید تا عملیات شارژ تلفن همراه شما آغاز شود. اگر گوشی شما دارای قابلیت شارژ بیسیم نمی باشد نگران نباشید کافی است گیرنده شارژر وایرلس سامسونگ را به درگاه گوشی خود متصل کرده سپس روی شارژر بیسیم سامسونگ قرار دهید تا گوشی شما شارژ شود.

null

دستگاه های سازگار

در حال حاضر تمامی گوشی های تلفن همراه مجهز به گیرنده شارژ بیسیم داخلی نمی باشند. اگر تلفن همراه شما گیرنده شارژ بیسیم داخلی ندارد نگران نباشید کافیست از دانگلهای شارژینیتی برای شارژ شدن تلفن همراه خوداستفاده نمایید.

مشتریان خوب ما

null

مکان های مورد استفاده

در هر مکان و هر زمان که شارژ باتری تلفن همراه یا دستگاه هوشمندتان در حال تمام شدن است نگران نباشید می توانید از شارژر بیسیم آیفون و گیرنده بیسیم شارژینیتی استفاده نمایید.

شارژر وایرلس سامسونگ

شارژر وایرلس سامسونگ با قابلیت شارژ سریع

فرستنده بیسیم در دو نوع شارژ معمولی و شارژر بیسیم سامسونگ (fast charge) موجود است و برای آن دسته از گوشی هایی که دارای قابلیت fast charge میباشند همانند گوشی های سامسونگ مناسب بوده کافی است گوشی خود را روی شارژر وایرلس سامسونگ قرار دهید تا عملیات شارژ انجام گیرد.

فرستنده بیسیم

فرستنده و گیرنده شارژر بیسیم

شارژر بیسیم که به آن شارژ وایرلس نیز گفته می شود شامل یک فرستنده و گیرنده بیسیم بوده که برای شارژ موبایل و تبلت مورد استفاده قرار می گیرد. گیرنده بیسیم (دانگل) نیز در سه نوع اندرویدی، آیفونی و type c وجود دارد و برای گوشی هایی که از قابلیت شارژ بیسیم پشتیبانی نمی کند مورد استفاده قرار می گیرد.