محصول شارژپک CHP-02 با کابل های اندرویدی و آیفونی مخفی

شارژپک CHP-02

شارژپک CHP-02 

شارژپک CHP-02 شامل یک پایه شارژ و ۸ عدد شارژر بوده و هر شارژ دارای ۲ کابل داخلی Lightning و Micro-USB برای گوشیهای اندرویدی و آیفون می باشد. با استفاده از این شارژرها مشتریان در مکان شما نگران خاموش شدن گوشی های همراه خود نبوده و به محل شما بر میگردند

این شارژپک از فن آوری منحصر به فرد Luna Pulse استفاده می کند که قادر است ۸ شارژر همراه را در عرض ۲ ساعت به صورت همزمان و با نیروی الکتریکی برابر کاملا شارژ نماید.

برای شارژ مجدد به جای پورت USB معمولی و سنتی که ناخوشایند نیز هست و به راحتی پس از اتصال مداوم آسیب می بیند، هر شارژر همراه با استفاده از دو نقطه مغناطیسی در زیر خود به صورت بی سیم در پایه شارژ محکم می شود.

بنابراین دیگر شما نگران فراموش کردن اتصال پریز شارژر خود به برق و یا شل شدن پریز آن در استفاده مداوم نمی باشید. همچنین استفاده از این فن آوری در شارژپک یکی از ویژگی های امنیتی و به منظور جلوگیری از سرقت می باشد به طوری که شارژرهای همراه فقط در داخل پایه خود قابل شارژ هستند.

شارژپک جدید شارژینیتی یک راه حل ساده و سبک برای کاربرانی است که نیاز به ارایه خدمات شارژ با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب دارند. این محصول برای استفاده در کافه ها، رستورانها، هتلها، مراکز خرید، باشگاه ها، آرایشگاه ها و تمامی محلهای دیگر می باشد.

مشخصات فنی :

 شارژ همزمان ۸ پاور بانک

 شارژ سریع

 ضد سرقت

چراغ نشانگر شارژ

 شارژ همزمان گوشی های اندرویدی و آیفون

 ویژگی :

ظرفیت شارژپک : (۲۶۰۰ * ۸PCs) میلی آمپر

نوع باتری : Sumsang lithium 18650

خروجی شارژر : ۵V /2.1 A*2

 زمان شارژ کامل : ۲ ساعت

 نشانگر میزان شارژ : ۴ * LED

 جنس شارژر : Comfortable touchRubber coated

 تعداد دفعات شارژ : < ۵۰۰

دمای کاری : ۵۵- تا  ۱۰ درجه سلسیوس

 وزن شارژپک : ۱٫۵ کیلوگرم

استاندارد : CE, RoHS, FCC, EN60950