شارژر بیسیم CHR-01

گیرنده شارژر بیسیم CHR-01 – طرز کارکردن گیرنده وایرلس – دانگل

گیرنده وایرلس
دانگل
طرز کارکردن گیرنده وایرلس

گیرنده شارژر بیسیم CHR-01

شارژر بیسیم CHR-01 شارژینیتی یگ گیرنده عمومی قابل حمل شارژ بیسیم می باشد و برای گوشیهای هوشمندی که دارای شارژر بیسیم داخلی نیستند مورد استفاده قرار می گیرد.

طرز کارکردن گیرنده وایرلس

این گیرنده وایرلس در ۲ نوع اندرویدی (CHR-01A) و آیفونی (CHR-01L) به دلیل پورت ورودی اش، مخصوص گوشی ها و تبلت های اندروید و آیفون ساخته شده است تا بوسیله آن بتوانید به راحتی گوشی خود را از طریق بی سیم شارژ کنید. طرز کارکردن گیرنده وایرلس هم بر روی گوشی بسیار آسان بوده و شخصا میتوانید آن را به گوشی خود متصل نمایید.

بزرگترین ویژگی دانگل

یکی از بزرگترین ویژگی های این دانگل آزادی در نحوه قرارگیری بر روی شارژر بیسیم می باشد به طوری که هر دو سمت آن برای لذت بردن از شارژ بیسیم قابل استفاده است. نکته بسیار مهم توجه نوع قرارگیری پورت میکرو USB گوشی شماست. از آنجا که ورودی میکرو USB برخی گوشی ها برعکس هم قرار داده می شود نوع گیرنده وایرلس آنها هم متفاوت خواهد بود.

شدت جریان دانگل بی سیم

شدت جریان ورودی در آن ۱ آمپر بوده و شدت جریان خروجی در گیرنده شارژ بی‌سیم هم ۱ آمپر خواهد بود. ولتاژ ورودی و خروجی در این مدل ۵ ولت است. این دانگل کوچک و سبک از استاندارد Qi پشتیبانی می کند و با تمامی فرستنده های شارژینیتی سازگاری کامل دارد. تنها کافیست دانگل را به تلفن همراه خود متصل کنید و آن را بر روی محل شارژ قرار دهید.

 ویژگی :

سازگار با گوشی های اندرویدی و آیفون

بسیار سبک و کوچک

چراغ نشانگر شارژ

بوق هشدار

مشخصات فنی :

فاصله شارژ : ۲ تا ۶ میلیمتر

میزان شارژدهی : ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی آمپر

فرکانس کاری : (۱۰۰ تا ۲۰۰) کیلو هرتز

میزان بازدهی : < ۷۵%

استاندارد بیسیم : WPC 1.1

ابعاد : (۶۷*۳۴*۷) میلیمتر

نوع دانگل : Micro-USB / 8 pin Lightning