شارژر بیسیم CHR-02

شارژر بیسیم CHR-02 مناسب برای گوشی اندروید و آیفون – دانگل بی سیم

آیفون
دانگل بی سیم
گوشی اندروید

گیرنده شارژر بیسیم CHR-02

شارژر بیسیم CHR-02 شارژینیتی یک دانگل بی سیم ۲ در ۱ قابل حمل شارژ بیسیم می باشد و برای گوشی اندروید و آیفون که دارای شارژر بیسیم داخلی نیستند مورد استفاده قرار می گیرد.

دانگل بی سیم

این دانگل منحصر به فرد دارای یک سر بوده و میتواند برای گوشی اندروید و آیفون مورد استفاده قرار گیرد. یکی از بزرگترین ویژگی های این دانگل آزادی در نحوه قرارگیری بر روی شارژر بیسیم می باشد به طوری که هر دو سمت آن برای لذت بردن از شارژ بیسیم قابل استفاده است.

مناسب برای گوشی اندروید و آیفون

 گیرنده شارژ، وسیله ای است که توسط آن می توان امکانی ایجاد کرد تا بتوان گوشی اندروید و آیفون خود را با تمام دستگاه های شارژ بی سیم Qi شارژ کرد. گاها افراد به طور همزمان از گوشی اندروید و آیفون استفاده می کنند و با داشتن این دانگل دیگر نیازی به دو دانگل مجزا برای گوشیهای مختلف وجود ندارد. به هنگام قرار دادن آن بر روی شارژر یک چراغ هشدار آن به نشانه شارژ روشن خواهد شد.

با استفاده از دانگل بی سیم «شارژینیتی» استاندارد شارژ بی‌سیم را به آیفون و اندروید خود اضافه کنید. این گیرنده ۲۰ گرم وزن دارد و ابعاد آن ۱۰٫۵× ۳۹٫۵ × ۵۴ میلی‌متر هستند.این دانگل بی سیم کوچک و سبک از استاندارد Qi پشتیبانی می کند و با تمامی فرستنده های شارژینیتی سازگاری کامل دارد. تنها کافیست دانگل را به تلفن همراه خود متصل کنید و آن را بر روی محل شارژ قرار دهید.

 ویژگی :

سازگار با گوشی های اندرویدی و آیفون

بسیار سبک و کوچک

چراغ نشانگر شارژ

بوق هشدار

مشخصات فنی :

فاصله شارژ : ۲ تا ۶ میلیمتر

میزان شارژدهی : ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی آمپر

فرکانس کاری : (۱۰۰ تا ۲۰۰) کیلو هرتز

میزان بازدهی : < ۷۵%

استاندارد بیسیم : WPC 1.2

ابعاد : (۶۷*۳۴*۷) میلیمتر

نوع دانگل : Micro-USB / 8 pin Lightning