گیرنده شارژر بیسیم CHR-03

شارژر بیسیم CHR-03 – استاندارد گوشی – wireless charger – گیرنده بیسیم

گوشی
گیرنده بیسیم
استاندارد
wireless charger

 ویژگی :

سازگار با گوشی های اندرویدی و آیفون و گوشی های USB Type-C

بسیار سبک و کوچک

چراغ نشانگر شارژ

بوق هشدار

گیرنده شارژر بیسیم CHR-03

 گیرنده شارژر بیسیم CHR-03 یا wireless charger شارژینیتی یک گیرنده بیسیم ۳ در ۱ قابل حمل شارژ بیسیم می باشد و برای گوشی های هوشمندی که دارای شارژر بیسیم داخلی نیستند مورد استفاده قرار می گیرد.

دانگل wireless charger

این دانگل خاص و زیبا دارای سه سر بوده و می تواند برای گوشیهای اندرویدی و آیفون و گوشی های دارای درگاه USB-Type C مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از بزرگترین ویژگی های این دانگل آزادی در نحوه قرارگیری بر روی شارژر بیسیم می باشد به طوری که هر دو سمت آن برای لذت بردن از شارژر بیسیم یا wireless charger قابل استفاده است. اغلب گوشی های جدید از درگاه USB-Type C پشتیبانی می کنند و با داشتن این دانگل شما قادر به شارژ بیسیم تمامی گوشیهای هوشمند می باشید.

ولتاژ ورودی و خروجی

شدت جریان ورودی در آن ۱ آمپر بوده و شدت جریان خروجی در گیرنده شارژ بی‌سیم هم ۱ آمپر خواهد بود. ولتاژ ورودی و خروجی در این مدل ۵ ولت است.

دارای استاندارد

این دانگل نشان CE که یک نشان اجباری اروپایی، برای شناسایی انطباق یک گروه مشخص از محصولات، با الزامات ایمنی و سلامتی تعیین شده در دستور العملهای اروپایی جهت حصول اطمینان از کیفیت، ایمنی و الزامات زیست محیطی که استاندارد اروپاست و همچنین FC را داراست.

سازگاری گیرنده بیسیم

این گیرنده بیسیم کوچک و سبک از استاندارد Qi پشتیبانی می کند و با تمامی فرستنده های شارژینیتی سازگاری کامل دارد. تنها کافیست دانگل را به تلفن همراه خود متصل کنید و آن را بر روی محل شارژ قرار دهید.

مشخصات فنی :

فاصله شارژ : ۲ تا ۶ میلیمتر

میزان شارژدهی : ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی آمپر

فرکانس کاری : (۱۰۰ تا ۲۰۰) کیلو هرتز

میزان بازدهی : < ۷۵%

استاندارد بیسیم : WPC 1.2

ابعاد : (۶۷*۳۴*۷) میلیمتر

نوع دانگل : Micro-USB / 8 pin Lightning