گیرنده شارژر بیسیم CHR-04

تگ شارژ شارژر بیسیم CHR-04 – باتری – receiver wireless charger

تگ شارژ
باتری
receiver wireless charger

 ویژگی :

سازگار با گوشی های اندرویدی و آیفون

بسیار سبک و کوچک

چراغ نشانگر شارژ

بوق هشدار

گیرنده شارژر بیسیم CHR-04

شارژر بیسیم CHR-04 شارژینیتی یک گیرنده ۲ در ۱ قابل حمل شارژ بیسیم می باشد. این تگ شارژ برای گوشیهای هوشمندی که دارای شارژر بیسیم داخلی نیستند مورد استفاده قرار می گیرد.

تگ شارژ یا receiver wireless charger

تگ شارژ یا همان گیرنده شارژ، وسیله ای است که توسط آن می توان امکانی ایجاد کرد تا بتوان گوشی خود را با تمام دستگاه های شارژ بی سیم Qi شارژ کرد. این رسیور هیچ گونه تداخلی با دیگر عملکردهای موبایل نخواهد داشت. از دیگر ویژگی های آن می توان به بهره وری شارژ بیشتر تا ۸۰ درصد اشاره کرد همچنین تراشه به کار رفته درون این تگ باعث انجام شارژ ایمن و مطمئن تر گوشی می شود.

مشخصات محصول

این محصول ۲۴ گرم وزن دارد و شکل ظاهری آن شبیه به یک دایره طراحی شده است. قطر این دایره ۵۸ میلی‌متر و ضخامت آن ۷٫۵ میلی‌متر است. به طور کلی می‌توان گفت گیرنده‌ شارژر بی‌سیم قطعه‌ای سخت‌افزاری است که شما با استفاده از آن می‌توانید باتری دستگاه‌های خود را به صورت بی‌سیم شارژ کنید.

سازگار با تمام فرستنده های شارژینیتی

روی سطح receiver wireless charger نشانگرهای LED به‌کار رفته که وضعیت شارژ و جریان برق را نمایش می‌دهند و با تمامی فرستنده های شارژینیتی سازگاری کامل دارد. با این مدل از محصولات شارژینیتی، قابلیت شارژ بی‌سیم را به باتری گوشی موبایل خود اضافه کرده و دستگاه‌تان را به صورت بی‌سیم فارغ از قید و بند کابل‌ها شارژ کنید. تنها کافیست سر دانگل را از کنار آن بیرون بکشید، به تلفن همراه خود متصل کنید و آن را بر روی محل شارژ قرار دهید.

مشخصات فنی :

فاصله شارژ :  ۲ تا ۷ میلیمتر

میزان شارژدهی : ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی آمپر

فرکانس کاری : (۱۰۰ تا ۲۰۰) کیلو هرتز

خروجی ۵V/0.6A : Micro-USB

 خروجی ۵V/0.5A : iPhone Lightning

میزان بازدهی : < ۷۵%

استاندارد بیسیم : WPC 1.2

ابعاد : (۵۸*۷٫۵) میلیمتر

نوع دانگل : Micro-USB / 8 pin Lightning