رستوران ها

فرستنده شارژر بیسیم CHT-02 – شارژر مخفی تلفن همراه با استاندارد Qi رستوران ها

شارژر مخفی
تلفن همراه
شارژر بیسیم CHT-02

 شارژر بیسیم CHT-02

شارژر بیسیم CHT-02 یک شارژر مخفی است که به راحتی در زیر میزها و مبلمان کار گذاشته می شود و بدون اینکه دیده شود تلفن هوشمند شما را شارژ می کند.

شارژر مخفی

نصب آن بسیار ساده است و برای کسانی که ترجیح میدهند نمای شارژر مخفی باشد انتخاب بسیار مناسبی است. ما با نصب برچسب شارژینیتی بر روی میز، محل قرارگیری آن را برای شما مشخص میکنیم و تنها کافیست گوشی هوشمند خود را بر روی برچسب قرار دهید تا از شارژ نامرئی شارژینیتی لذت ببرید.

سازگار با تلفن همراه

این شارژر با تمامی شارژرهای Qi شارژینیتی سازگار می باشد. برای امنیت تلفن همراهتان از یک نوار محافظ دور آن استفاده شده که مانع از لیز خوردن آن از روی شارژر می شود.

استاندارد Qi

این شارژر به دلیل مخفی بودن نمای بسیار خاص و جذابی را به محل شما خواهد داد. همچنین این شارژر از نسخه جدید استاندارد Qi بهره می برد و با تمامی گوشی های هوشمند سازگار است. این فرستنده ضد آب و مایعات اسیدی بوده و همچنین قابلیت تشخیص اشیاء خارجی را دارد یعنی اگر هر گونه اشیاء دیگری غیر از تلفن همراه و ادوات هوشمند روی این فرستنده قرار بگیرد به دلیل استفاده از آی سی های هوشمند به کار رفته شده داخل آن، ارتباط به صورت خودکار قطع شده و به دستگاه آسیبی وارد نمی شود.

مناسب برای رستوران ها و کافه

شارژر نامرئی شارژینیتی برای تمامی مراکز عمومی از جمله سالن ها، کافه ها، رستوران ها ، فرودگاه ها، ایستگاه ها، اتاقهای انتظار و منازل مناسب می باشد.

 ویژگی :

نصب آسان با خالی کردن سوراخ ۶۰ میلیمتر

درپوش روی میز

قرارگیری زیر میز و غیر قابل رویت

بوق هشدار

سیستم تشخیص اشیاء خارجی FOD

مشخصات فنی :

ورودی : ۵V / 1.5A DC

خروجی : ۵W , 5V / 1A DC

استاندارد بیسیم : WPC 1.1.2

قابلیت تشخیص : اشیاء خارجی

بازدهی : ≥ ۷۳%

فرکانس کاری : (۱۱۰ تا ۲۰۵) کیلو هرتز

فاصله : حداکثر ۶ میلیمتر

دمای کاری : ۱۰- تا ۶۰ درجه سلسیوس

ابعاد : (۷۰*۶۰*۱۳) میلیمتر

استاندارد : ROHS – FCC – CE