فرستنده شارژر بیسیم

فرستنده شارژر بیسیم CHT-03 با استاندارد جهانی Qi مراکز عمومی

فرستنده شارژر بیسیم CHT-03
مراکز عمومی
گوشی هوشمند

فرستنده شارژر بیسیم CHT-03

توسط فرستنده شارژر بیسیم CHT-03 میتوانید در هر مکان و هر زمان شارژ باشید. میتوانید اخطارهای اتمام شارژ گوشی هوشمند خود را برای همیشه فراموش کنید و از شارژ بیسیم در محل کار و منزل به راحتی لذت ببرید.

پیشنهاد شارژینیتی به شما شارژر بیسیم با استاندارد جهانی Qi است که میتواند به آسانی روی میزها کار گذاشته شود و تجربه ای متفاوت را به شما القا کند.

ضد آب و مایعات اسیدی

شارژر CHT-03 دارای جنس آلیاژی و با کیفیت است که زیبایی، سرعت و امنیت را برای شما به ارمغان میاورد. این فرستنده ضد آب و مایعات اسیدی بوده و همچنین قابلیت تشخیص اشیاء خارجی را دارد یعنی اگر هر گونه اشیاء دیگری غیر از گوشی هوشمند روی این شارژر قرار بگیرد به دلیل استفاده از آی سی های هوشمند به کار رفته شده داخل آن، ارتباط به صورت خودکار قطع شده و به دستگاه آسیبی وارد نمی شود. تمامی گوشی های هوشمند توانایی استفاده از این شارژر را دارند.

گوشی هوشمند با قابلیت بیسیم

اگر گوشی هوشمند شما از قابلیت شارژ مستقیم بیسیم پشتیبانی میکند کافیست آن را بر روی شارژر Qi قرار دهید در غیر این صورت نیز شما می توانید با استفاده از دانگل شارژینیتی به راحتی از شارژ بیسیم استفاده کنید.

مناسب برای مراکز عمومی

 این شارژر برای مراکز عمومی از جمله سالن ها، کافه ها، رستورانها، فرودگاه ها، ایستگاه ها، اتاقهای انتظار و بسیاری از مکانهای دیگر قابل استفاده است.

 ویژگی :

نصب آسان با خالی کردن میز ۷۰ میلیمتر

مقاوم در برابر مایعات و حرارت

نوار امنیتی ضد حرکت تلفن همراه

بوق هشدار

سیستم تشخیص اشیاء خارجی FOD

مشخصات فنی :

ورودی : ۵V / 1.5A DC

خروجی : ۵W , 5V / 1.1A DC

استاندارد بیسیم : WPC 1.1.2

قابلیت تشخیص : اشیاء خارجی

بازدهی : ≥ ۷۵%

فرکانس کاری : (۱۱۰ تا ۲۰۵) کیلوهرتز

فاصله : حداکثر ۷ میلیمتر

دمای کاری : ۱۰- تا  ۶۰ درجه سلسیوس

ابعاد : (۱۰۰*۶۲٫۵*۱۸٫۵) میلیمتر

استاندارد : ROHS – FCC – CE