فرستنده شارژر-بیسیم-cht-04

شارژر بیسیم CHT-04 – شارژر سریع – تلفن های هوشمند – کافی شاپ

دستگاه های هوشمند
شارژر سریع
تلفن های هوشمند
کافی شاپ

شارژر بیسیم CHT-04

شارژر بیسیم CHT-04 یک شارژر سریع است که می تواند تلفنهای همراه را تا ۱٫۴x سریعتر نسبت به شارژرهای سیمی، شارژ نماید و تلفن های هوشمند با قابلیت شارژ سریع بدون نیاز به دانگل با آن شارژ می شوند.

شارژر سریع مربعی شکل

شارژر بیسیم مذکور در دو مدل براق و مات مربعی شکل با لاستیک امنیتی تهیه شده است و دارای یک LED بوده که وقتی اتصال برقرار می شود روشن شده و می تواند انتخاب بسیار خوبی برای کسانی باشد که سخت می پسندند و زیبایی در کنار کارایی بالا برایشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سازگار با دستگاه های هوشمند

این شارژر از آخرین نسخه استاندارد Qi بهره می برد و با تمامی دستگاه های هوشمند سازگار است. همچنین این شارژ دارای بوق هشدار بوده و در برابر نفوذ مایعات مقاوم است. این فرستنده ضد آب و مایعات اسیدی بوده و همچنین قابلیت تشخیص اشیاء خارجی را دارد یعنی اگر هر گونه اشیاء دیگری غیر از تلفن همراه و دستگاه های هوشمند روی این فرستنده قرار بگیرد به دلیل استفاده از آی سی های هوشمند به کار رفته شده داخل آن، ارتباط به صورت خودکار قطع شده و به دستگاه آسیبی وارد نمی شود.

قابل استفاده در کافی شاپ

این شارژر برای مراکز عمومی از جمله رستوران، فرودگاه، اتاق جلسات، کافی شاپ و بسیاری از مکانهای دیگر قابل استفاده بوده و مردم با قرار دادن تلفن های هوشمند خود روی شارژرهای شارژینیتی میتوانند احساس خوبی داشته باشند.

مشخصات فنی :

ورودی : ۵V/2A – 9.0V/1.67A  DC

خروجی : ۱۰W , 5V / 2A DC

استاندارد بیسیم : WPC 1.2

قابلیت تشخیص : اشیاء خارجی

بازدهی : ≥ ۷۵%

فرکانس کاری : (۱۱۰ تا ۲۰۵) کیلو هرتز

فاصله : حداکثر ۷ میلیمتر

دمای کاری : ۱۰- تا  ۶۰ درجه سلسیوس

ابعاد : ۶۹*۶۰*۱۸ میلیمتر

استاندارد : ROHS – FCC – CE

ویژگی :

نصب آسان با خالی کردن ۶۰ میلیمتر

مقاوم در برابر مایعات

نوار امنیتی ضد حرکت تلفن همراه

بوق هشدار

چراغ هشدار شارژ

شارژ سریع

سیستم تشخیص اشیاء خارجی FOD