شارژر وایرلس چگونه کار می کند

شارژر بی سیم – شارژر موبایل – شارژر وایرلس – شارژر وایرلس چگونه کار می کند

شارژر بی سیم
شارژر وایرلس
شارژر گوشی
شارژر موبایل

شارژر بی سیم CHT-01

فرستنده شارژر بی سیم شارژینیتی که به آن شارژر موبایل نیز گفته می شود یک شارژر بسیار کوچک و کاربردی است که با رنگ مشکی براق و علامت qi در وسط، نشان از قابلیتهای بسیار در عین زیبایی و ظرافت دارد.

شارژر موبایل

این شارژر به محض قرار گرفتن تلفن همراه یا دانگل شارژینیتی بر روی آن شروع به شارژ میکند و تجربه ای متفاوت را برای شما به رقم میزند. در زیر شارژر وایرلس چگونه کار می کند آورده شده است

شارژر وایرلس چگونه کار می کند

شارژر وایرلس چگونه کار می کند ؟ طرز کار شارژر وایرلس بدین صورت است که پس از نصب شدن فرستنده بیسیم روی میز جریان متناوب ورودی توسط مدار فرستنده به سیم پیچ فرستنده انتقال می یابد سپس گردش جریان متناوب در سیم پیچ فرستنده باعث ایجاد میدان الکترومغناطیسی القایی بین سیم پیچ فرستنده و گیرنده می شود و میدان الکترومغناطیسی جریان الکتریکی مورد نیاز در سیم پیچ گیرنده را تامین می کند سپس جریان الکتریکی داخل سیم پیچ گیرنده به جریان مستقیم یا DC تبدیل شده و باطری گوشی تلفن همراه شما شارژ می شود.

این شارژر گوشی با تمامی شارژرهای qi شارژینیتی سازگار می باشد. برای امنیت تلفن همراهتان از یک نوار محافظ دور آن استفاده شده که مانع از لیز خوردن آن از روی شارژر می شود. همچنین این شارژر موبایل توانایی شارژ گوشی های تلفن هوشمند را به صورت بی سیم دارد و دارای استاندارد IPX6 می باشد.

این شارژر گوشی مناسب برای مراکز عمومی از جمله سالن ها، کافه ها، رستورانها، فرودگاه ها، ایستگاه ها، اتاقهای انتظار و بسیاری از مکانهای دیگر می باشد.

مشخصات فنی :

ورودی : ۵V / 2A DC

خروجی : ۵W , 5V / 1A DC

استاندارد بیسیم : WPC 1.1

بازدهی : ≥ ۷۰%

فرکانس کاری : (۱۱۰ تا ۲۰۵) کیلو هرتز

فاصله : حداکثر ۶ میلیمتر

دمای کاری : ۱۰- تا ۵۵ درجه سلسیوس

ابعاد : (۶۵*۶۰*۱۲) میلیمتر

استاندارد : ROHS – FCC – CE

ویژگی :

نصب آسان با ایجاد سوراخ ۶۰ میلیمتر

مقاوم در برابر مایعات

نوار امنیتی ضد حرکت تلفن همراه

چراغ نشانگر شارژ

بوق هشدار

سیستم تشخیص اشیاء خارجی FOD

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website